Dlaczego ReadSPEED™ wyprzedza konkurencję?

opublikowano: 27 mar 2014

Czy wiecie, że nasze kursy szybkiego czytania różnią się znacznie od innych tego typu form edukacji, dostępnych na polskim rynku? Nastawione są bowiem nie tylko na samo przyspieszenie odczytu, ale także na równoczesne pełne zrozumienie treści. Dzięki naszym zajęciom nie można zapewne pobić rekordu Guinnessa w szybkim czytaniu, ale da się czytać znacznie szybciej niż robią to wszyscy wokół, zachowując bardzo wysoki poziom wiedzy o tekście.

Takie podejście to wielki krok w kierunku naszych Klientów – nie oferujemy nauki „skanowania” 200-stronicowej książki w tempie ledwie pozwalającym na przerzucanie stron, ale realizujemy prawdziwe potrzeby Kursantów: uczymy czytać szybko lektury, z których muszą wiele zrozumieć i zapamiętać.

Program nauczania i materiały lekcyjne przygotowane zostały przez naukowców, pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nie są przedrukami podręczników zagranicznych wydawnictw, ale stanowią efekt wielomiesięcznych badań. Zarówno teoria, jak i ćwiczenia uwzględniają specyfikę języka polskiego, dzięki czemu ReadSPEED™ w obu wersjach: stacjonarnej i online to jedyny kurs szybkiego czytania, w pełni odpowiadający realnym potrzebom Polaków.